تصادفی

حمایت از مردم فلسطین در دانشگاه های آمریکا از کنترل خارج شده است

با وجود حمایت های روز افزون دولت آمریکا از رژیم اسرائیل،اساتید و دانشجویان دانشگاه های این کشور به دلیل حمایت روز افزون از مردم فلسطین دستگیر می شوند.

دانشگاه های آمریکا از جمله دانشگاه کلمبیا به پایگاه هایی جهت تجمع حامیان فلسطین تبدیل شدند.معترضان در این تجمعات جنایات رژیم صهیونیستی در نواره غزه را نیز محکوم می کنند.

تا جایی که خاخام های یهودی در این دانشگاه ها از دانشجویان یهودی خواستند مدتی در خانه بمانند.با این حال دولت آمریکا این تجمعات را محکوم می کند.

با وجود حضور و همراهی اساتید و دانشجویان برجسته دانشگاه ها در این تجمعات،دولت آمریکا جمعی از تجمع کنندگان را دستگیر می کند.

رسانه های آمریکایی نیز در حرکتی مشابه با دولت این کشور،تجمعات در دانشگاه ها را محکوم می کنند.

با این حال تجمع کنندگان با حضور در محل تجمعات،اعتراض خود را نسبت به جنایات رژیم صهیونیستی و حمایت از مردم فلسطین اعلام داشتند.

حامیان رژیم صهیونیستی در آمریکا تأیید کردند که این اعتراضات از کنترل خارج است و نیروهای امنیتی آمریکا نمی توانند مانع از آن شوند.

شهردار نیویورک نیز با محکومیت این تظاهرات،دستور داد تا تمام نیروهای پلیس در این شهر تجمع کنندگان در هرگونه حمایت از مردم فلسطین را دستگیر کنند.

ایجاد چنین محدودیت هایی باعث جلوگیری و یا حتی کاهش تجمعات نشده است.هرروز به تعداد تجمع کنندگان افزوده می شود و دولت آمریکا قادر به توقف این امر نمی باشد.

آثار حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی

از ۷ اکتبر و پس از آغاز حملات وحشیانه و بدون توقف رژیم صهیونیستی علیه نوارغزه غیرنظامیان بسیار زیادی جان خود را از دست داده اند.

طبق اعلام وزارت بهداشت فلسطین در اثر تجاوزات مکرر رژیم صهیونیستی به نوار غزه،تاکنون بیش از ۳۴۱۵۰ نفر شهید و ۷۷۰۰۰ نفر هم زخمی شدند.همچنین تاکنون بیش از ۷۰۰۰ نفر در زیر آوارها قرار دارند.

جهت مطالعه خبر مرتبط لطفاً کلیک نمایید با تشکر

روبیکای اخبار جبهه مقاومت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا