اخبار

کوخاوی:با “نیرویی عظیم” به جنگ حزب الله می رویم

آویو کوخاوی، رئیس ستاد نیروهای اشغالگر «اسرائیل» روز یکشنبه هشدار داد که در طول جنگ احتمالی بعدی با حزب‌الله، از نیروی عظیمی در لبنان استفاده خواهد شد.

کوخاوی راهبرد ارتش رژیم صهیونیستی برای پاسخ به تهاجم جنبش مقاومت لبنان را تشریح کرد.

“ما در جنگ ضربات بسیار بزرگی خواهیم زد، اما از قبل به ساکنان هشدار می دهیم و اجازه می دهیم مناطق را ترک کنند. من به ساکنان لبنان می گویم، به شما توصیه می کنم: نه تنها در آغاز جنگ، بلکه قبل از آن از آنجا خارج شوید. کوخاوی مدعی شد که در آغاز تنش و قبل از شلیک اولین گلوله، به شما توصیه می‌کنم آن مناطق را ترک کنید زیرا نیروی حمله غیرقابل تصور خواهد بود و قبلاً شاهد آن نبوده‌اید.

او همچنین مدعی شد که ارتش، پرتابگرهای موشکی را در داخل خانه‌ها و ساختمان‌ها هدف قرار می‌دهد و ساختمان‌هایی را که به عنوان مقر دشمن استفاده می‌شود، هدف قرار خواهد داد.

کوخاوی توضیح داد: «هر هدفی که با موشک و راکت مرتبط باشد در جنگ بعدی هدف قرار خواهد گرفت».

خانه‌ای که موشک در آن قرار دارد یا نزدیک موشک قرار دارد، فعالی که با یک موشک سر و کار دارد، ستاد فرماندهی که با موشک سر و کار دارد یا برق متصل به گروهی از موشک‌ها – همه این شبکه‌ها در روز جنگ مورد حمله قرار خواهد گرفت.

وی مدعی شد که ارتش اشغالگر صهیونیستی هزاران هدف از جمله مقرهای حزب الله، نارنجک های راکتی و پرتابگرها را در لبنان در صورت وقوع جنگ مشخص کرده است.

کوخاوی سپس ادعا کرد که بزرگترین تهدیدی که رژیم تل آویو با آن مواجه است، تهدید هسته ای ایران و حملات موشکی همزمان از همه جبهه ها است.

روبیکای اخبار جبهه مقاومت
متنی یکتانت

1 دیدگاه

  1. لَنْ یَضُرُّوکُمْ إِلَّا أَذًى ۖ وَإِنْ یُقَاتِلُوکُمْ یُوَلُّوکُمُ الْأَدْبَارَ ثُمَّ لَا یُنْصَرُونَ
    دشمنان، به‌ویژه یهودی‌ها، هرگز نمی‌توانند به شما ضربۀ کاری بزنند؛ ولی کمی دردسر برایتان درست می‌کنند. اگر هم با شما بجنگند، فوری پا به فرار می‌گذارند. هیچ وقت هم رنگ پیروزی را نمی‌بینند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا