اخبار

کانال عبری: هکرهای ایرانی از نرم افزارهای جاسوسی ناشناخته برای حمله به زیر ساخت های اسرائیل استفاده کردند

امروز سه شنبه رسانه های عبری فاش کردند که کشورشان با استفاده از نرم افزارهای جاسوسی نوآورانه در معرض حملات سایبری ایران قرار گرفته است.

و شبکه ۱۳ عبری عصر دیروز سه شنبه گزارش داد که هکرهای ایرانی در چند ماه گذشته موفق به استفاده از نرم افزارهای جاسوسی نوآورانه برای حمله به تاسیسات زیرساختی اسرائیل شده و خسارت زیادی به آنها وارد کرده اند.

این کانال تایید کرد که یک شرکت الکترونیکی اسرائیلی نرم افزارهای جاسوسی جدیدی را فاش کرده است که تاکنون برای آن شناخته نشده بود و از آن برای آسیب رساندن به اسرائیل و ایالات متحده استفاده می شد و توضیح داد که شرکت اسرائیلی “Cyberizen” تایید کرده است که ابزارهای جاسوسی تهاجمی ابتکاری ناشناخته هستند. به کارشناسان سایبری اسرائیلی، و برای حمله به ده ها وب سایت اسرائیلی در سال گذشته استفاده شد.

این کانال عبری اشاره کرد که این نرم افزارهای جاسوسی ابتکاری متعلق به گروه ها و هکرهای ایرانی است که هدف آنها سرقت اطلاعات حساس و آسیب رساندن به سازمان ها و وب سایت های اسرائیلی است.
سیستم فناوری اطلاعات بیمارستان اسرائیل چند هفته پس از حمله سایبری همچنان از کار افتاده است
این کانال در وب سایت خود اشاره کرد که هکرها با سوء استفاده از حفره های امنیتی در سرورهای ویندوز به طور منظم کار می کردند و آنها آزادانه در جستجوی اطلاعات حساسی بودند که می توانستند سرقت کنند، و بعد از رمزگذاری اپلود کنند تا بسیاری از سازمان ها و منافع دولتی اسرائیل را مختل کنند.
نشان می‌دهد که این حملات طیف گسترده‌ای از وب‌سایت‌های اسرائیل، به ویژه زیرساخت‌ها، بخش انرژی و صنعت را در داخل اسرائیل تحت تأثیر قرار داده است.
این کانال عبری اضافه کرد که نام گروه هکری عسی موسی است با هک پایگاه‌های اطلاعاتی ارتش اسرائیل و سرقت عکس خصوصی وزیر دفاع بنی گانتز مرتبط است و انگیزه‌های نهایی این گروه هکری بیشتر سیاسی است تا مالی، زیرا هدف آن پیشرفت است. اهداف ایران با آسیب رساندن و گسترش ترس.

روبیکای اخبار جبهه مقاومت
متنی یکتانت

ابو مجاهد

یا رب این را نیز هم از ما بپذیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا