اخبار

ناتو برای مدت طولانی درگیر جنگ هیبریدی علیه روسیه بوده است

به گزارش مجله خبری مقاومت،لاوروف وزیر امور خارجه روسیه روز سه شنبه اعلام کرد:ناتو مدت طولانی در حال جنگ هیبریدی علیه روسیه بوده است.

خبرگزاری تاس نوشت:لاوروف روز سه شنبه در دیدار با همتای مصری خود گفت:ناتو مدت ها در حال جنگ ترکیبی علیه روسیه است.

وی افزود:شرکای غربی ما هر چند انتقال سلاح به اوکراین را توجیه می کنند اما کاملا سخنان ما را می فهمند.ما در مورد جنگ هیبریدی ناتو علیه روسیه صحبت می کنیم.

وزیر خارجه روسیه ادامه داد:با وجود تمام مسائل رژیم کیف در حال شکست است.البته مسکو اقدامات لازم برای جلوگیری از تلاش ها برای تبدیل اوکراین به تهدید بدتری برای امنیت روسیه را انجام می دهد.

لاوروف خاطر نشان کرد:نیروهای مسلح روسیه تمام اقدامات لازم را برای جلوگیری از طرح های غربی در اوکراین انجام می دهند.

تکذیب جنگ هیبریدی علیه روسیه توسط غرب

باوجود تکذیب جنگ هیبریدی ناتو علیه روسیه،آمار و ارقام امر دیگری را نشان می دهد.آمار و ارقام مربوط به ارسال سلاح های غربی به اوکراین،حاکی از حمایت همه جانبه غرب از اوکراین می باشد.

طبق گزارشی که پیش از این توسط مجله خبری مقاومت منتشر شد،از آغاز درگیری تاکنون بیش از ۴۰۰۰ سلاح و تجهیزات به اوکراین ارسال شده است.این تجهیزات شامل تانک،قبضه توپخانه،هلیکوپتر و… می باشد.

طبق این گزارش کمک های غرب فقط محدود به ارسال تجهیزات نظامی نمی باشد.طرف های غربی تاکنون کمک های مالی بسیاری به اوکراین ارسال کردند.

کمک هایی که با کل بودجه نظامی روسیه در سال ۲۰۲۲ برابری می کند.کشورهای غربی از طرفی در حمایت از اوکراین،علیه روسیه تحریم های اقتصادی اعمال کردند.

این تحریم ها در حالی اعمال می شود که برخی مقامات اروپایی آنها را به ضرر این اتحادیه می دانند.رئیس جمهور کرواسی نیز در اظهار نظری اعتراف به درگیری ناتو در جنگ نیابتی علیه روسیه کرد.

با وجود تمام مسائل فوق،همچنان طرف های غربی مشارکت خود در جنگ هیبریدی علیه روسیه را تکذیب می کنند.

جهت مطالعه بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید:

روبیکای اخبار جبهه مقاومت
متنی یکتانت

HajEmmad

گریزتان نیست گریزتان نیست که در هر بیتی تفنگی است از کرانه ی نیل تا فرات…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا