اخبار

مقابله آمریکا و رژیم صهیونیستی با ایران در یک جبهه مشترک

به گزارش مجله خبری مقاومت،نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در آغاز نشست هفتگی کابینه خود از مقابله آمریکا و رژیم صهیونیستی با ایران در یک جبهه مشترک خبر داد.

به گفته جروزالم‌پست،نتانیاهو با اشاره به دیدار با جک سالیوان مشاور امنیت ملی آمریکا اعلام کرد:موضوع گفتگوی ما چالش های امنیتی منطقه بود.

وی افزود:تصور من این است که آمریکا و رژیم صهیونیستی برای مقابله با چالش های امنیتی در منطقه،هم نظر هستند؛واشنگتن و تل آویو در نظر دارند که هفته های آینده این موضوع را بررسی کنند.

پیش از این نتانیاهو و سالیوان مشاور امنیت ملی آمریکا دیدار کردند؛دفتر نخست وزیری رژیم صهیونیستی در این باره در بیانیه ای اعلام کرد که در این گفتگو تقویت و گسترش توافقنامه ابراهیم و ورود عربستان سعودی به آن مورد بررسی قرار گرفته است.

در این بیانیه همچنین آمده است:نتانیاهو در این دیدار از سالیوان خواست تا در مقابل تحرکات بین المللی فلسطین علیه رژیم صهیونیستی واکنشی نشان دهد.

به گفته رسانه های عبری،سیاست های کابینه نتانیاهو در قبال ایران نیز در این دیدار مورد بررسی قرار گرفته است.

این در حالی است که نتانیاهو قبل از دیدار پنجشنبه گذشته با جک سالیوان مشاور امنیت ملی آمریکا،روز چهارشنبه با هیئتی از سناتورهای آمریکایی دیدار کرد.

به گفته مجله خبری مقاومت،در این دیدار سناتورهایی از حزب دموکرات و جمهوری خواه حضور داشتند؛در این دیدار فشار اقتصادی و دیپلماتیک علیه ایران مورد بررسی قرار گرفته است.

براساس گزارش مجله خبری مقاومت،هیئت آمریکایی به جز نتانیاهو،با هیچ یک از اعضای دیگر کابینه جدید رژیم صهیونیستی دیدار نکرده است؛همین امر باعث ایجاد گمانه زنی های بسیاری در مورد روابط آتی تل آویو و واشنگتن شده است.

جهت مطالعه بیشتر دراین مورد به لینک های زیر مراجعه کنید:

روبیکای اخبار جبهه مقاومت
متنی یکتانت

HajEmmad

گریزتان نیست گریزتان نیست که در هر بیتی تفنگی است از کرانه ی نیل تا فرات…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا