اخبار

قانونی شدن فیلم های مبتذل؛راه حل اوکراین جهت تامین مالی نیروهای مسلح!

رئیس کمیته مالیاتی اوکراین عنوان کرد دولت اوکراین جهت تامین مالی جبهه های جنگ مجبور به قانونی کردن فیلم های مبتذل در این کشور است.

دانیل گتمانتسف:یک شرکت معروف تولید کننده فیلم مبتذل به تازگی جهت ارائه خدمات الکترونیکی و پرداخت مالیات بر ارزش افزوده در اوکراین ثبت نام کرد.

با تأیید ثبت نام این شرکت در کمیته مالیات اوکراین جهت پرداخت مالیات،عملا تولید و پخش فیلم های مبتذل در این کشور قانونی شد.

بدین ترتیب در سه ماهه اول سال ۲۰۲۴، ۱۷ سازمان و شرکت به جمع مالیات دهندگان به دولت اوکراین اضافه شدند. این مالیات دهندگان در مجموع ۳۲.۶ میلیون دلار به درآمد دولت اوکراین با پرداخت مالیات افزودند.

سهم شرکت تولید کننده فیلم های مبتذل نیز ۷۰۰هزار دلار می باشد.

نوشته های مشابه

جهت مطالعه خبر مرتبط کلیک کنید

مشکلات متعدد اوکراین در جبهه های جنگ

اوکراین در طول ماه های گذشته با مشکلات متعددی در جبهه های جنگ روبه رو بوده است. کمبود تسلیحات و تجهیزات نظامی،کمبود گلوله،کمبود سامانه های پدافندی و کمبود نیروانسانی از جمله مشکلات نیروهای مسلح اوکراین می باشد.

کمبود گلوله به قدری در جبهه های جنگ به نقطه بحرانی رسیده که یگان های توپخانه ارتش اوکراین به سادگی نمی توانند علیه اهداف خود شلیک کنند.

آنها تا زمانی که از وجود دشمن و اصابت گلوله های خود به آنها مطمئن نشوند،شلیک نمی کنند.

دولت اوکراین جهت جبران این کمبودها دست به اقدامات متعددی زد. دولت آمریکا در طول ماه های گذشته سرعت تولید گلوله های توپخانه را بیشتر کرد.

با این حال همچنان میزان تولید گلوله های توپخانه توسط روسیه سه برابر آمریکا می باشد. با این وجود مقامات مختلف اوکراینی به دست برتری روسیه در جبهه های جنگ نسبت به نیروهای این کشور اذعان کردند.

نیروهای مسلح اوکراین همچنین در طول روزهای گذشته مجبور به عقب نشینی از چند محور در نقطه تماس با نیروهای روسی شدند.

همین اقدام نیروهای اوکراینی نشان می دهد که وضع برای آنها در جبهه های جنگ در حالت بحرانی قرار دارد.

روبیکای اخبار جبهه مقاومت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا