اخبار

شکنجه وحشیانه ده ها زندانی در زندان جاو بحرین

به گزارش مجله خبری مقاومت،یک منبع آگاه در گفتگو با پرس تی‌وی نسبت به شرایط غیر انسانی زندان جاو در بحرین هشداد داد.پرس تی وی به نقل از منبع آگاه گفت:بیش از ده ها نفر در این زندان مورد ضرب و شتم وحشیانه قرار گرفته و تحت انواع شکنجه های فیزیکی هستند.

شرایط غیر انسانی زندان جاو در بحرین

منبع آگاه افزود:دلیل این رفتار غیرانسانی و وحشیانه توسط رژیم آل خلیفه،ایجاد رعب و وحشت می باشد؛هم اکنون ۱۴ زندانی به طور فجیعی مورد ضرب و شتم قرار گرفته که از ناحیه سر آسیب دیده اند.

ارسال پرونده شهروندان بحرینی به خارج از این کشور

این منبع ابراز امیدواری کرد که پرونده حقوقی این افراد به نهادهای داخلی و خارجی در بحرین فرستاده ‌شده است.

در ماه گذشته میلادی یک سازمان مستقل حقوق بشر در بحرین،زنگ خطر شرایط غیرانسانی در این کشور را به صدا در آورد؛این سازمان اعلام کرد که زندانیان در حال شکنجه جسمی و روحی هستند.

مرکز حقوق بشر بحرین افزود:مقامات زندان جاو اقدامات سرکوبگرانه و آزار و اذیت زندانیان عقیدتی و مخالفان رژیم آل خلیفه را افزایش داده اند.

این مرکز خاطرنشان کرد:زندانیان عقیدتی در زندان جاو تنها به اتهام دفاع از حقوق خود و انتقاد از سیاست های رژیم آل خلیفه تحت محاکمه های ناعادلانه قرار گرفته و به حبس های طولانی مدت محکوم شده اند.

از زمان آغاز قیام مردمی در اواسط فوریه۲۰۱۱، تظاهرات مردمی به صورت منظم برگزار شده است.مردم از رژیم آل خلیفه می خواهند که قدرت را رها کند و اجازه دهد تا یک نظام عادلانه که نماینده همه بحرینی ها است،ایجاد شود.

با این حال منامه تمام تلاش خود را جهت سرکوب این اعتراضات انجام داده است.

 

اخبار مشابهی که شاید مایل به مطالعه آن بودید:

روبیکای اخبار جبهه مقاومت
متنی یکتانت

HajEmmad

گریزتان نیست گریزتان نیست که در هر بیتی تفنگی است از کرانه ی نیل تا فرات…
دکمه بازگشت به بالا