اخبار

شهادت دو فلسطینی در اثر یورش نیروهای رژیم صهیونیستی به جنین

به گزارش مجله خبری مقاومت،خبرگزاری شهاب اعلام کرد که بامداد امروز در اثر یورش نیروهای رژیم صهیونیستی به جنین،دو فلسطینی به شهادت رسیدند.

طبق اعلام خبرگزاری شهاب،وزارت بهداشت فلسطین شهادت دو فلسطینی به دست نیروهای اشغالگر قدس در جنین را تأیید کرده است.

خبرگزاری شهاب ادامه داد:یکی از شهدا جواد فرید حسین بواقنة(58 ساله)می باشد که درمنزل خود به ضرب گلوله ی تک تیراندازهای رژیم صهیونیستی به شهادت رسیده است.

براساس اعلام خبرگزاری شهاب،شهید دیگر أدهم محمد باسم جبارین(26 ساله) می باشد؛به گفته شهاب،وی یکی فرماندهان گردان جنین می باشد که در اثر درگیری با نیروهای رژیم صهیونیستی پس از یورش آنها به این شهر،به شهادت رسیده است.

به گزارش شهاب،تعدادی شهدای فلسطینی از ابتدای سال جاری تاکنون به 17 تن از جمله 4 کودک رسیده است؛بامداد امروز جنین شاهد یورش نیروهای رژیم صهیونیستی به این شهر بوده است.

گفته می شود که نیروهای مقاومت فلسطین در پاسخ به این یورش با نیروهای رژیم صهیونیستی درگیری شده اند؛صدای چندین نارنجک و بمب دست ساز نیروهای مقاومت شنیده شده است.

به گفته منابع محلی،درگیری مسلحانه بین نیروهای مقاومت و نیروهای رژیم صهیونیستی بیش از 2 ساعت به طول انجامیده است؛نیروهای اشغالگر در این یورش خالد أبوزینا رهبر جنبش جهاد اسلامی و 2 تن از پسرانش را دستگیر کردند.

تک تیراندازان رژیم صهیونیستی از پشت بام خانه ها بالا رفتند و برق بخشی از این شهر را قطع کردند؛در این حال تیپ القدس گردان های جنین در بیانیه ای اعلام کرد:هدف اشغالگران صهیونیستی هجوم به اردوگاه بوده است.

القدس افزود:با یاری خداوند توانستیم با تيراندازی به سمت نیروهای رژیم صهیونیستی،چند نفر از آنها را زخمی کنیم.

جهت مطالعه درمورد شهدای فلسطینی به لینک زیر مراجعه کنید:

روبیکای اخبار جبهه مقاومت
متنی یکتانت

HajEmmad

گریزتان نیست گریزتان نیست که در هر بیتی تفنگی است از کرانه ی نیل تا فرات…
دکمه بازگشت به بالا