اخبار

خون شهید أحمد عامر سلیم أبو جنید پایمال نخواهد شد /رژیم صهیونیستی از عملیات های مقاومت در امان نخواهد ماند

به گزارش مجله خبری مقاومت،جنبش جهاد اسلامی دربیانیه ای پس از شهادت جوان ۲۱ ساله فلسطینی اعلام کرد که قیام مردم فلسطین در تمام عرصه ها گسترش خواهد یافت.

در این بیانیه آمده است:ما در جنبش جهاد اسلامی به سوگ این شهید دلاور می نشینیم تا تأیید کنیم که افزایش تعداد شهدا بر تشدید قیام و گسترش آن در همه عرصه ها می افزاید و دشمن از ضربات رزمندگان تا آزادی مردم و سرزمین فلسطین در امان نخواهد بود.

تشدید جنایات و تداوم تروریسم علیه مردم فلسطین و یهودی سازی اماکن مقدسه تحت پوشش رژیم اشغالگر، تداوم قیام و مقاومت مردم فلسطین را در پی خواهد داشت.

جهاد اسلامی در بیانیه خود ضمن تأکید بر تداوم مقاومت مردم فلسطین،بر رزمندگان مقاومت و همچنین مردم مقاوم که خط اول دفاع از آرمان و مقدسات فلسطین هستند و در راه شهدای گذشته قدم بر می‌دارند درود فرستاد.

جنیش جهاد اسلامی در پایان ضمن تسلیت و ابراز همدردی با خانواده شهید احمد ابو جنید،از خداوند متعال خواست تا خون پاک شهید را مایه پیروزی مردم و ملت فلسطین و پاکسازی این کشور از شر صهیونیست ها قرار دهد.

به گزارش کانال تلگرامی اخبار جبهه مقاومت،وزارت بهداشت فلسطین شامگاه چهارشنبه از شهادت جوان ۲۱ فلسطینی توسط نیروهای رژیم صهیونیستی در نابلس خبر داد.

 

شاید مایل به مطالعه بیشتر باشید :

روبیکای اخبار جبهه مقاومت
متنی یکتانت

HajEmmad

گریزتان نیست گریزتان نیست که در هر بیتی تفنگی است از کرانه ی نیل تا فرات…
دکمه بازگشت به بالا