اخبار

روسیه در مقابله با تحریم ها بیش از حد انتظار ظاهر شد

به گزارش مجله خبری مقاومت،رئیس جمهور صربستان روز جمعه اعتراف کرد که روسیه در مقابله با تحریم های غرب بیش از حد انتظار ظاهر شد.

خبرگزاری تاس نوشت:الکساندر ووچیچ درمجلس ملی این کشور اعلام کرد:روسیه در مقابله با تحریم های غرب بیش از حد انتظار ظاهر می شود.باید اعتراف کنم که روس ها بهتر از هر کسی در غرب با تحریم ها سازگار شدند.

وی خاطر نشان کرد:روسیه به بهترین شکل با تحریم های پولی مقابله کرد.به همین دلیل احترام خود را به بانک مرکزی روسیه اعلام می دارم.

بزرگترین اشتباه سیاسی غرب ارسال تانک به اوکراین است

ووچیچ رئیس جمهور صربستان در ادامه گفت:طرح آمریکا برای ارسال تانک های آلمانی به اوکراین،شهروندان روسیه را متحد کرد.بزرگترین اشتباه سیاسی غرب ارسال تانک به اوکراین می باشد.

آنها با این اقدام فقط ملت روسیه را متحد کردند.این بزرگترین اشتباه غرب بود.

پیش از این دولت آلمان اعلام کرد که ۱۴ تانک لئوپارد۲ را به اوکراین ارسال می کند.این در حالی است که آلمان برای ارسال تانک به اوکراین شرایطی اعلام کرد.

شرط آلمان جهت ارسال تانک به اوکراین،ابتدا ارسال تانک از آمریکا به این کشور بود.پس از آن آمریکا با ارسال ۳۱ تانک آبرامز به اوکراین موافقت کرد.

علاوه بر آلمان و آمریکا،دولت های انگلیس،نروژ،لهستان،اسلواکی و فرانسه نیز با ارسال تانک به اوکراین موافقت کردند.کیف انتظار دارد که ۱۴۰ تانک از ۱۲ کشور غربی دریافت کند.

با این حال پیش از این یک نماینده پارلمان آلمان اقدام کشورهای غربی مبنی بر ارسال تانک به اوکراین را اشتباه دانست.طبق اعلام داگدلن این اقدام با منافع مردم آلمان مغایرت دارد.

براساس نظرسنجی های موجود در آلمان،مردم این کشور با ارسال تانک مخالف هستند.به اعتقاد وی ارسال تانک به اوکراین تنها در راستای منافع مجتمع صنعتی نظامی آمریکا می باشد.

وی خاطر نشان کرد که ارسال تانک های لئوپارد۲ به اوکراین،هیچ تغییری در جریان جنگ ایجاد نمی کند.

جهت مطالعه بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید:

روبیکای اخبار جبهه مقاومت
متنی یکتانت

HajEmmad

گریزتان نیست گریزتان نیست که در هر بیتی تفنگی است از کرانه ی نیل تا فرات…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا