اخبار

رهبر انصارالله یمن:آماده دور جدیدی از حملات در صورت ادامه جنایات در غزه هستیم

رهبر انصارالله یمن روز پنج شنبه خطاب به سران رژیم صهیونیستی گفت:در صورت ادامه جنایات در نوارغزه دور جدیدی از حملات را آغاز خواهیم کرد.

عبد الملک الحوثی:تمام نیروهای یمنی در آمادگی کامل هستند. می توانیم دور جدیدی از حملات را آغاز کنیم.

در دوره کنونی عملیات های دریایی ما پیچیده،مهم و مبتنی بر قابلیت های پیشرفته هستند. در صورت تداوم جنایات در نوارغزه در دور جدید حملات خسارات آمریکا و انگلیس دو برابر خواهد شد.

دشمنان ما از توانایی نیروهای مسلح یمن در انجام عملیات در اقیانوس هند غافلگیر شدند. به همین دلیل واشنگتن و لندن در حال عقب نشینی از دریای سرخ هستند.

خروج ۱۰ ناو جنگی آمریکایی و ۸ ناو جنگی انگلیسی از دریای سرخ گواهی بر موفقیت نیروهای مسلح یمن و احساس شکست در دشمنان ما است.

نوشته های مشابه

رهبر انصارالله یمن افزود:واشنگتن با وجود استفاده از تجهیزات پیشرفته خود جهت توقف حملات موشکی و پهپادی یمن،نتوانست از دستیابی ما به اهداف خود جلوگیری کند.

در طول ماه های گذشته تمام کشتی های به مقصد سرزمین های اشغالی در خلیج عدن،دریای عرب و اقیانوس هند را هدف قرار دادیم.

در طول یک هفته گذشته به وسیله ۳۳ موشک بالدار و یک پهپاد ۶ کشتی مرتبط با رژیم صهیونیستی را هدف قرار دادیم. با این میزان تعداد کل کشتی های هدف قرار گرفته شده به ۱۰۷ فروند رسید.

تجهیزات مورد استفاده ارتش یمن علیه اهداف رژیم صهیونیستی

از آغاز عملیات نیروهای مسلح یمن در حمایت از طوفان الاقصی،۳ فروند پهپاد متعلق به نیروهای آمریکایی را نیز سرنگون کردیم.

به صورت کلی از ۷ اکتبر تاکنون مجموعا ۱۵۶ عملیات علیه کشتی های به مقصد رژیم صهیونیستی و اهدافی در داخل سرزمین های اشغالی انجام دادیم.

عملیات های ما علیه اهداف دریایی در مجموع با استفاده از ۶۰۶ فروند موشک بالستیک و پهپاد انجام شد. همچنین اهداف داخل سرزمین های اشغالی نیز با استفاده از ۱۱۱ موشک و پهپاد هدف قرار گرفت.

در همین بازه زمانی جنگنده های آمریکایی_انگلیسی در ۴۵۲ نوبت مناطقی از یمن را هدف قرار دادند. در اثر این حملات تاکنون ۴۰ شهروند یمنی شهید و ۳۵ نفر دیگر زخمی شدند.

رهبر انصارالله یمن با اشاره به بیداری جامعه دانشگاهی آمریکا عنوان کرد این حرکت چهره واقعی مقامات و دولت این کشور را به جهانیان نشان داد.

پلیس آمریکا مانند اراذل و اوباش به دانشجویان معترض با نسل کشی در نوارغزه حمله می کند.

سکوت رهبران جهان عرب نسبت به جنایات رژیم صهیونیستی در نوارغزه،مسلمان بودن آنها را زیر سوال می برد. آمریکا و انگلیس با ایجاد اسکله شناور در سواحل نوارغزه صرفا به دنبال تضمین حضور نظامی خود در این منطقه هستند.

جهت مطالعه خبر مرتبط کلیک کنید

روبیکای اخبار جبهه مقاومت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا