اخبار

حذف نقش سردار سلیمانی در فلسطین؛هدف آمریکا از ترور شهید سلیمانی

به گزارش مجله خبری مقاومت به نقل از المیادین،مراسم یادبود شهید سلیمانی با حضور رهبران مقاومت فلسطین در نوار غزه برگزار شد.

به گفته المیادین،رهبران مقاومت در این مراسم با اشاره به نقش برجسته سردار سلیمانی در زنده نگه داشتن آرمان فلسطین عنوان کردند:شهید سلیمانی از پیشگامان مبارزه با رژیم صهیونیستی و اشغالگری این رژیم در فلسطین بوده است.

ولید القططی از رهبران جنبش جهاد اسلامی فلسطین در این مراسم عنوان کرد:فلسطین باید به صورت کامل آزاد شود و هدف وجود کشور مستقل فلسطین در کنار رژیم صهیونیستی از نظر ما باطل است.

القططی با اشاره به اینکه سردار سلیمانی در زمان طولانی در میادین جهاد حضور داشته و در راه حق به شهادت رسیده است،اعلام کرد:رژیم جعلی صهیونیستی و آمریکا در صدد حذف نقش شهید سلیمانی در فلسطین بوده اند.

وی تأکید کرد:حضور فلسطین در قلب ایران،دلیل واقعی ترور شهید سلیمانی است.

القططی ادامه داد:شهید سلیمانی نماد حضور فلسطین در قلب ایران و خنجری در سینه اشغالگران آمریکایی و رژیم صهیونیستی است.

یکی از رهبران جنبش جهاد اسلامی با اشاره به پیام سردار سلیمانی خطاب به رهبران مقاومت فلسطین افزود:به همه اطمینان دهید که ایران اسلامی با وجود تحریم،تهدید و فشار از سوی دشمنان،فلسطین را تنها نخواهد گذاشت زیرا فلسطین اعتبار واقعی برای دفاع از اسلام و قرآن است؛انشاءا… به زودی طلوع فجر فراخواهد رسید و ناقوس مرگ رژیم صهیونیستی به صدا در خواهد آمد.

وی با اشاره به یکی از دیدارهای خود با شهید سلیمانی افزود:در دیدار با ما همیشه تکرار می کرد که ما در خدمت شما هستیم،تمام توان و توانایی ما در اختیار شماست،ما تا آزادی قدس و فلسطین با مردم فلسطین خواهیم بود.

القططی خاطر نشان کرد که سیاست قاطع ایران در حمایت از فلسطین،باعث خشم آمریکایی ها شده‌است.

محمد البریم مدیر دفتر رسانه ای مقاومت نیز در این مراسم عنوان کرد:راه شهید سلیمانی ادامه دارد.

وی افزود:شهادت حاج قاسم سلیمانی سرآغاز گسترش بین المللی آرمان فلسطین آزاد است.

البریم در پایان گفت:به یاد شوالیه بیت المقدس به دشمنان اعلام می کنیم که رویارویی متوقف نخواهد شد.

روبیکای اخبار جبهه مقاومت
متنی یکتانت

HajEmmad

گریزتان نیست گریزتان نیست که در هر بیتی تفنگی است از کرانه ی نیل تا فرات…
دکمه بازگشت به بالا