اخبار

جزئیات انهدام تیم بمب گذاری منافقین در سمنان؛ تروریست‌ها قصد خرابکاری در تهران و قم را داشتند

به گزارش مجله خبری مقاومت به نقل از تسنیم،استاندار سمنان در گفتگو با خبرنگار صدا و سیما جزئیات انهدام تیم تروریستی منافقین در سمنان را عنوان کرد.

استاندار سمنان اعلام کرد:در اقدام اطلاعاتی گسترده هسته سازمان‌یافته و تشکیلات اطلاعاتی گروهک تروریستی منافقین به استعداد پنج عنصر در استان سمنان شناسایی و دستگیر شدند.

این تیم وابسته به گروهک منافقین در استان سمنان چند هدف را دنبال می‌کرد؛ پشتیبانی مالی از مرتبطین گروه نفاق و همچنین کانون‌های شورشی در اغتشاشات اخیر یکی از اهداف این تیم سازمان‌یافته بوده است.

هدف دوم این تیم تروریستی ساخت سازه‌های مختلف انفجاری با تهیه مواد شیمیایی و اسیدی و آزمایش آن در بیابان‌های استان بوده است.

هدف سومی که این تیم سازمان‌یافته تروریستی از منافقین داشته‌اند و در حال اقدام برای آن بوده‌اند؛ تهیه «سه‌راهی‌های انفجاری» برای اقدامات ایذایی در استان‌های هم‌جوار به‌ویژه قم و تهران بوده است.

هدف دیگری که این تیم تروریستی از منافقان به دنبال آن بود؛ اجرای اقداماتی ازجمله شعارنویسی و تهیه فیلم و عکس از اعتصاب‌ها به‌ویژه اعتصاب بازاریان بود.

از این تیم سازمان‌دهی شده گروهک منافقین، مقادیر بسیار زیادی مواد منفجره، دستگاه‌های دیجیتال دوربین‌های مختلف کشف و ضبط شد.

شاید مایل به مطالعه بیشتر باشید :

روبیکای اخبار جبهه مقاومت
متنی یکتانت

HajEmmad

گریزتان نیست گریزتان نیست که در هر بیتی تفنگی است از کرانه ی نیل تا فرات…
دکمه بازگشت به بالا