اخبار

تعمیر تجهیزات معیوب اوکراین در لهستان

به گزارش مجله خبری مقاومت،تعمیرگاهی مخفی در لهستان با حضور صدها نفر روزانه در حال تعمیر تجهیزات معیوب اوکراین می باشد.

وال استریت ژورنال نوشت:در یک مجموعه کارخانه ای گسترده با حضور صدها نفر روزانه چندین قبضه توپخانه و تجهیزات زرهی تعمیر می شوند.این تجهیزات در جنگ دچار آسیب شدند که توسط لهستان در حال تعمیر هستند.

طبق اعلام وال استریت ژورنال،این کارخانه ها توسط ساختمان های متروک از دید همه دور می مانند.وسعت این تعمیرگاه به اندازه یک زمین فوتبال می باشد.

همزمان در این تعمیرگاه بزرگ ۳ قبضه توپخانه توسط مکانیک ها تعمیر و بازسازی می شوند.این تجهیزات پس از تعمیر دوباره به ارتش اوکراین بر می گردند.

کارگران و مهندسان این تعمیرگاه بزرگ پس از ۲ ماه از بازرسی های امنیتی و لایه های حفاظتی به این تعمیرگاه وارد می شوند.علاوه بر این مهندسان این تعمیرگاه دائماً با تعمیرکاران اوکراینی در ارتباط هستند.

در این ارتباط براساس کدهای رمزگذاری ‌شده نحوه تعمیر تجهیزات معیوب اوکراین را به آنها آموزش می دهند.تعمیر تانک ها و موشک ها از جمله این آموزش ها می باشد.

وال استریت ژورنال به نقل از یک مهندس این تعمیرگاه افزود:یکی از قبضه های ۱۵۵م.م خودکششی بدون لوله وارد تعمیرگاه شد.تمام بدنه آن آسیب دیده بود.

تعمیر و نگهداری تجهیزات نظامی یکی از چالش های بزرگ اوکراین در جنگ می باشد.مقیاس مأموریت لهستان جهت تعمیر تجهیزات معیوب اوکراین بسیار گسترده تر است.

ارسال تانک های غربی به اوکراین

با این حال دولت آمریکا اعلام کرد که ۳۱ تانک آبرامز به اوکراین تحویل می دهد.پیش از آن نیز دولت آلمان اعلام کرده بود که اجازه ی ارسال تانک های لئوپارد۲ به اوکراین را می دهد.

مقامات لهستانی اعلام کردند که قرار است تانک های آبرامز معیوب در جنگ را در غرب این کشور تعمیر کنند.این مقامات افزودند که لهستان در تعمیر تجهیزات معیوب اوکراین در جنگ پیشرو می باشد.

زلنسکی نیز روز جمعه بابت ارسال ۷۴ تانک توسط لهستان به اوکراین تشکر کرد.

جهت مطالعه بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید:

روبیکای اخبار جبهه مقاومت
متنی یکتانت

HajEmmad

گریزتان نیست گریزتان نیست که در هر بیتی تفنگی است از کرانه ی نیل تا فرات…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا