اخبار

تعرض به سربازان زن اسرائیل؛روند استخدام باعث ضربه روحی به آنها می شود

پس از ۷ اکتبر و افزایش ترس از خدمت سربازی،والدین سربازان زن اسرائیل روند وحشتناک استخدام که منجر به تعرض و ضربات روحی به آنها می شود را فاش کردند.

مادر یکی از سربازان زن اسرائیلی عنوان کرد. آزار و اذیت،تعرض،تحقیر و اجبار به ثبت نام از جمله مسائلی است که زنان ارتش اسرائیل با آن روبه رو هستند.

روند وحشتناک استخدام که پس از افزایش ترس توسط نیروهای ارتش اسرائیل انجام می شود باعث ضربات روحی و عواقب شدید برای زنان می شود.

پس از حوادث ۷ اکتبر ترس از خدمت در بین زنان اسرائیلی افزایش پیدا کرده است. به همین خاطر آنان از استخدام در ارتش هراس دارند.

با این حال ارتش اسرائیل ضمن اجبار آنها به استخدام در ارتش،با تحقیر و تنبیهات بسیار سخت آنان را تا حد بیهوشی می کشاند.

والدین سربازان زن اسرائیل گفتند در حالی که چند هفته پیش دختران ما از رفتن به خدمت سربازی امتناع می ورزیدند با برخورد تند ارتش مواجه شدند.

ارتش اسرائیل آنها را با تنبیهاتی همچون کم خوابی،تهدید و فحش در خدمت سربازی قبول می کند. همین کار باعث فشار روانی و افزایش اضطراب و استرس آنان می شود.

تمام این مسائل به گونه ای تعرض به سربازان زن اسرائیلی محسوب می شود.

اظهارات برخی والدین سربازان اسرائیل

مادر یکی از سربازان در مصاحبه با جروزالم پست گفت. دخترم به خاطر تمام فشارها و تنبیهات سخت حملات اضطرابی زیادی تجربه می کند.

از طرفی با وجود گزارش های موجود در شبکه های اجتماعی مبنی بر حمله حماس،ترس از این حمله نیز افزایش یافته است.

یکی دیگر از مادران سربازان زن اسرائیلی می گوید دخترش به خاطر فشارهای روانی زیاد به بیمارستان منتقل شد. دخترم پس از ۷ اکتبر از خدمت در سربازی بسیار ترسان بود.

بیشتر دختران سرباز اسرائیلی بیشتر از ۱۸ سال سن ندارند. تعرض به سربازان زن با چنین شرایطی توسط ارتش اسرائیل شرم آور است.

جهت مطالعه خبر مرتبط کلیک کنید

روبیکای اخبار جبهه مقاومت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا