اخبار

ایران با حضور خود در در مذاکرات شش جانبه قفقاز سبب بازگشت امنیت و ثبات به منطقه خواهد شد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی:رخدادهای میان باکو و ایروان فقط مربوط به مسائل دوجانبه نیست بلکه شیطنت هایی است که اسرائیلی ها مسبب آن هستند.

فداحسین مالکی، در پاسخ به اعلام روسیه و ترکیه مبنی بر مشارکت ایران در گفت‌و‌گوهای ۳+۳ قفقاز گفت: اتفاقاتی که در نزدیکی مرزهای شمالی کشورمان در حال رخ دادن است،بسیار نگران کننده است.

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: در واقع رخدادهای میان باکو و ایروان مربوط به مسائل دوجانبه بین این دو کشور نمی باشد بلکه شیطنت هایی است که اسرائیلی ها مسبب آن بوده و برخی کشورها نیز متاثر از آنها دست به اقداماتی می زنند که بحرانی جدی ایجاد کرده است.

فداحسین مالکی با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران قدرت نخست منطقه ای محسوب شده و حضورش در مذاکرات شش جانبه قفقاز بسیار تاثیر گذار است، گفت: این مهم در حالیست که کشورمان با جمهوری آذربایجان، ارمنستان، گرجستان و ترکیه پیوند تاریخی ریشه داری دارد که این امر نیز مولفه مهمی برای فراهم کردن زمینه ی سازش بشمار می رود.

نماینده مردم زاهدان در مجلس یازدهم افزود: در این زمان کاهش تنش میان کشورهای جمهوری آذربایجان و ارمنستان می تواند عامل بازگشت امنیت و ثبات منطقه ای در منطقه ی قفقاز جنوبی باشد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: امیدوار هستیم که گفت‌و‌گوهای ۳+۳ قفقاز منجر به نتایج خوبی شود تا شاهد افزایش ثبات و امنیت در منطقه باشیم.

روبیکای اخبار جبهه مقاومت
متنی یکتانت

HajEmmad

گریزتان نیست گریزتان نیست که در هر بیتی تفنگی است از کرانه ی نیل تا فرات…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا