اخبار

ایجاد محدودیت های جدید علیه تظاهرات در سرزمین های اشغالی

به گزارش مجله خبری مقاومت،مسئول امنیت ملی و مسئول دادگستری کابینه نتانیاهو در حال بررسی قوانین جدید جهت اعمال محدودیت های بیشتر علیه تظاهرات در سرزمین های اشغالی هستند.

روزنامه جروزالم‌پست در گزارشی نوشت:قوانین جدید به نیروهای رژیم صهیونیستی اجازه می دهد تا در تجمعات بیش از 100 نفر دخالت کنند؛هر تظاهراتی نباید بیش از 3 ساعت به طول انجامد.

جروزالم‌پست ادامه داد:همچنین در صورت بی نظمی حتی یک نفر از معترضان،پلیس رژیم صهیونیستی می تواند تمام تظاهرات را منحل کند.

در این گزارش آمده است:در صورت عدم اطاعت از فرمان پلیس،نیروهای رژیم صهیونیستی می توانند فرد معترض را جریمه کنند.

براساس این گزارش،تظاهرات در مقابل منزل مسکونی مسئولین رژیم صهیونیستی بابد حداقل در فاصله 100 متری برگزار شود.

جروزالم پست اعلام کرد که این قوانین در مرحله تنظیم لایحه است و باید با همکاری مسئول دادگستری کابینه نتانیاهو،به تصویب کابینه برسد.

بن گویر مسئول امنیت ملی کابینه نتانیاهو در واکنش به این گزارش،وجود چنین قانونی را تکذیب کرده است؛این در حالی است که دفتر مطبوعاتی وی بررسی چنین قانونی توسط بن گویر را تأیید کرده است.

فراخوان لاپید جهت برگزاری تظاهرات در آخر این هفته

بررسی چنین قانونی توسط کابینه نتانیاهو در حالی انجام می‌گیرد که فراخوان جهت برگزاری تظاهرات ضددولتی در سرزمین های اشغالی افزایش یافته است؛طبق گزارشی که توسط مجله خبری مقاومت منتشر شده است،در تظاهرات اخیر بیش از 80000 هزار نفر فقط در تل آویو شرکت داشته‌اند.

براساس این گزارش،معترضان در این تظاهرات مخالفت خود را با اصلاحات قضایی کابینه نتانیاهو اعلام کردند.

در این گزارش آمده است:یائیر لاپید نخست وزیر سابق رژیم صهیونیستی در جدیدترین پیام ویدئویی خود از معترضان خواست تا آخر این هفته نیز در تل آویو و دیگر شهرهای اشغالی تظاهرات برگزار کنند؛لاپید در این پیام از معترضان خواست تا علیه نابودی دموکراسی در رژیم صهیونیستی اعتراض کنند.

به گفته مجله خبری مقاومت،پس از رد صلاحیت آریه دری جهت انتصاب در کابینه نتانیاهو و افزایش درخواست ها جهت تسریع در انجام اصلاحات قضایی در این کابینه،فراخوان ها جهت انجام تظاهرات ضد دولتی نیز افزایش یافته است.

جهت مطالعه بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید:

پیش بینی افزایش تظاهرکنندگان در آخر این هفته

طبق اعلام رسانه های رژیم صهیونیستی،انتظار می رود که تعداد معترضان در تظاهرات ضددولتی آخر این هفته در سرزمین های اشغالی،از تظاهرات گذشته بیشتر باشد؛این در حالی است که پیش از این فقط مخالفان سیاسی کابینه نتانیاهو در تظاهرات شرکت داشته اند.

اما براساس اعلام این رسانه ها،در تظاهرات این هفته،اقشار مختلف مردمی و اجتماعی شرکت خواهند کرد؛طبق بیانیه های صادر شده کارکنان بیمارستان ها،پزشکان،دانشجویان،نیروهای ذخیره ارتش رژیم صهیونیستی و… در این تظاهرات شرکت می کنند.

سازمان‌های مختلف رژیم صهیونیستی نیز روز پنجشنبه اعلام کردند که ستادی واحد جهت برگزاری تظاهرات ایجاد کرده اند.

جهت مطالعه بیشتر درمورد اختلافات داخلی رژیم صهیونیستی به لینک زیر مراجعه کنید:

روبیکای اخبار جبهه مقاومت
متنی یکتانت

HajEmmad

گریزتان نیست گریزتان نیست که در هر بیتی تفنگی است از کرانه ی نیل تا فرات…
دکمه بازگشت به بالا