اخبار

انجام 27 عملیات مقاومت در طول 24 ساعت گذشته

به گزارش مجله خبری مقاومت،نیروهای مقاومت فلسطین از انجام 27 عملیات مقاومت در برابر نیروهای رژیم صهیونیستی در طول 24 ساعت گذشته خبر دادند.

خبرگزاری فلسطینی شهاب نوشت:عملیات های مقاومت جهت مقابله با نیروهای رژیم صهیونیستی در مناطق مختلف کرانه باختری در طول 24 ساعت گذشته افزایش چشمگیری داشت.طبق اعلام خبرگزاری شهاب،در طول 24 ساعت گذشته 27 عملیات شامل 8 مورد تیراندازی توسط نیروهای مقاومت فلسطین انجام گرفت.

آمار و ارقام مربوط به عملیات مقاومت

پایگاه اطلاع رسانی فلسطینی معطي نیز از زخمی شدن یک سرباز رژیم صهیونیستی در جریان عملیات های مقاومت خبر داد.معطي همچنین اعلام کرد به جز تیراندازی،4 مورد مقابله با حمله ‌شهرک نشینان صورت گرفت و در 15 نقطه سنگ به سمت اشغالگران پرتاب شد.

در طول انجام 27 عملیات مقاومت،رزمندگان مقاومت 3 عملیات تیراندازی در جنین انجام دادند.همچنین رزمندگان مقاومت در این شهر به سمت ایست و بازرسی الجلمه آتش گشودند.

جنین همچنین در 24 ساعت گذشته شاهد درگیری بین مردم فلسطین و نیروهای رژیم صهیونیستی بود.این درگیری ها بیشتر در اردوگاه این شهر و منطقه رومانة صورت گرفت.

طبق اعلام این خبرگزاری،در طولکرم نیز درگیری های شدیدی بین نیروهای مقاومت و نیروهای رژیم صهیونیستی صورت گرفت.تاجایی که یکی از سربازان نیروهای رژیم صهیونیستی در اثر اصابت گلوله های مقاومت فلسطین زخمی شد.

این سرباز در اردوگاه نور شمس واقع در طولکرم مجروح شد.بیشترین درگیری نیروهای مقاومت فلسطین در طول انجام 27 عملیات مقاومت در نابلس انجام گرفت.جایی که 4 مورد عملیات تیراندازی به وقوع پیوست.

نیروهای مقاومت فلسطین به سمت ایست بازرسی های حوارة و کوه جریزیم آتش گشودند.علاوه بر آن مردم فلسطین و نیروهای رژیم صهیونیستی در اردوگاه حوارة و منطقه سالم درگیر شدند.

مردم فلسطین همچنین در طول انجام 27 عملیات مقاومت با حملات شهرک نشینان در نزدیکی شهرک یستهار در نزدیکی نابلس،مقابله کردند.شهرک حوسان در بیت لحم،اردوگاه عایده،اردوگاه دهیشه و شهرک تقوع نیز شاهد درگیری بین مردم فلسطین و نیروهای رژیم صهیونیستی بودند.این درگیری ها تا نزدیکی شهرک غوش عتصیون در الخليل گسترش یافت.

جهت مطالعه بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید:

روبیکای اخبار جبهه مقاومت
متنی یکتانت

HajEmmad

گریزتان نیست گریزتان نیست که در هر بیتی تفنگی است از کرانه ی نیل تا فرات…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا