اخبار

امنیت ملی عراق از کشته شدن مستشار خارجی نظامی داعش خبر داد

یگان‌های سرویس امنیت ملی عراق از سرنگونی مستشار نظامی داعش در موسوم به «استان نینوا» خبر می‌دهند و این گروه با طراحی برنامه‌هایی برای مقابله با نیروهای نظامی در عملیات آزادسازی، رهبری خود را بر شبه‌نظامیان تأیید می‌کند.

گان های سرویس امنیت ملی عراق از سرنگونی مستشار نظامی داعش در استان موسوم به «نینوا» پس از ورود وی از کشور همسایه به کشور خبر دادند.

این مشاور نظامی اذعان داشت: رهبری تروریست‌ها را با طراحی برنامه‌های مقابله با نیروهای نظامی در جریان عملیات آزادسازی و همچنین چندین سمت اداری و مالی در گروه‌های داعش بر عهده داشت که مهمترین آنها سمت امیر یکی از آنها بود.

سازمان اطلاعات همزمان با انجام یک عملیات امنیتی، یک مخفیگاه داعش را در کوه‌های آنوکیت پیدا کرد که بر اساس اطلاعات اطلاعاتی، تونل‌ها و مخفیگاه‌هایی برای عناصر داعش در کوه‌های آنوکیت-شیخ یونس وجود داشت.

یک تیم کاری تخصصی توسط آژانس اطلاعات و تحقیقات فدرال در وزارت کشور و با هماهنگی اطلاعات لشکر 16 تشکیل شد و دو تونل را پیدا کردند که اولی حاوی کپسول چاشنی و یک کتابچه، مقداری لباس و مواد غذایی و ضایعات مواد غذایی  استفاده شده توسط اعضای باند داعش بود. و دومی شامل یک کارگاه و تجهیزات یکپارچه برای ساخت مواد منفجره و انواع مواد مورد استفاده در ساخت مواد منفجره است.

این دو تونل نیز پر شد، در حالی که نیروی مجری همچنان در حال انجام بررسی های میدانی در مناطق کوهستانی برای خشکاندن منابع تروریسم و ​​تعقیب عناصر داعش در این مناطق است.“““““““““““““““““7  

 

روبیکای اخبار جبهه مقاومت
متنی یکتانت

ابو مجاهد

یا رب این را نیز هم از ما بپذیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا