اخبار

ارسال تجهیزات و مهمات نظامی رژیم صهیونیستی به اوکراین توسط آمریکا

به گزارش مجله خبری مقاومت،در ادامه ارسال تجهیزات و مهمات نظامی رژیم صهیونیستی به اوکراین،۳۰۰۰۰۰ گلوله توپخانه به طور غیرمستقیم از آمریکا به کیف تحویل داده می شود.

بر اساس گزارشی که توسط نیویورک تایمز منتشر شده است،از حدود ۱ میلیون گلوله توپخانه ای که قرار است به اوکراین تحویل داده شود،نیمی از آن را رژیم صهیونیستی و کره جنوبی تأمین می کنند.

بر اساس این گزارش،تاکنون ۱۵۰۰۰۰ گلوله از رژیم صهیونیستی به لهستان و از آنجا به اوکراین ارسال شده است؛این گلوله ها شامل مهمات ۱۵۵م.م می باشند.

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی در واکنش به این موضوع گفت:براساس درخواست آمریکا،تجهیزات خاصی از رژیم صهیونیستی به طور غیر مستقیم به اوکراین تحویل داده می شود.

رسانه های آمریکایی نیز اعلام کردند که مقامات این کشور قول جبران کمبود این تجهیزات و مهمات را به رژیم صهیونیستی داده اند.

پیش از این نیز مجله خبری مقاومت در گزارشی اعلام کرد که رژیم صهیونیستی به طور غیرمستقیم در حال فروش تسلیحات نظامی به اوکراین می باشد.

طبق این گزارش پیشتر رژیم صهیونیستی سامانه های ضد پهپاد جهت رهگیری و ایجاد پارازیت در آنها را به اوکراین فروخته است.

براساس این گزارش،رژیم صهیونیستی از طریق ناتو،کمک های اطلاعاتی خود را نیز به اوکراین افزایش داده است.

مجله خبری مقاومت به نقل از هاآرتص افزود:رژیم صهیونیستی اصرار بسیار زیادی بر پنهان ماندن این کمک ها دارد؛دلیل این امر ترس مقامات رژیم صهیونیستی از پاسخ متقابل روسیه می باشد.

مقامات روسیه بارها نسبت به تأمین سلاح و تجهیزات نظامی اوکراین توسط رژیم صهیونیستی هشدار داده اند.

روبیکای اخبار جبهه مقاومت
متنی یکتانت

HajEmmad

گریزتان نیست گریزتان نیست که در هر بیتی تفنگی است از کرانه ی نیل تا فرات…
دکمه بازگشت به بالا