اخبار

آزمایشگاه زیستی پنتاگون در اوکراین به لطف عملیات ویژه روسیه افشا شد

به گزارش مجله خبری مقاومت،ایرینا یارووایا معاون دومای روسیه اعلام کرد:به لطف عملیات ویژه روسیه در اوکراین،پروژه ی آزمایشگاه زیستی پنتاگون در اوکراین افشا شد.

خبرگزاری روسی تاس نوشت:ایرینا یارووایا معاون دومای روسیه و رئیس هیئت پارلمانی تحقیقات درمورد فعالیت های زیستی پنتاگون در اوکراین است.وی در جلسه کمیسیون اعلام کرد پروژه ی بیولوژیکی مخفی پنتاگون در درجه اول به لطف عملیات ویژه روسیه در اوکراین آشکار شد.

ایرینا یارووایا افزود:افشای پروژه ی آزمایشگاه زیستی پنتاگون در اوکراین،باعث ایجاد علاقه ی زیادی جهت بررسی این مورد در سطح بین المللی شد.این علاقه حتی در خود کشور آمریکا هم ایجاد شد.

وظیفه هیئت پارلمانی تحقیقات درمورد فعالیت های زیستی پنتاگون در اوکراین،ارائه تمام شواهد مستدل و منسجم است.شواهدی که نشان‌دهنده ی فعالیت های زیستی پنتاگون در اوکراین می باشد.

شواهد و مدارک روسیه تأیید می کند که آمریکا در حال انجام پروژه خطرناکی برای استعمار نظامی_بیولوژیکی جهان است.طبق اعلام روسیه،فعالیت های آمریکا در اوکراین فقط بخشی از این پروژه می باشد.

پیدا شدن گزارش نسخه ای در مورد پروژه آزمایشگاه زیستی پنتاگون در اوکراین

در مارس 2022،دومای دولتی و شورای فدراسیون روسیه برای انجام تحقیقات درمورد فعالیت های زیستی پنتاگون در اوکراین،توافقنامه ای تصویب کردند.این هیئت ویژه متشکل از 14 عضو دوما و 14 عضو شورای فدراسیون روسیه می باشد.

ایرینا یارووایا معاون دومای روسیه و کنستانتین گوساچف معاون شورای فدراسیون روسیه،ریاست مشترک این هیئت را برعهده دارند.

پیش از این وزارت دفاع روسیه در بیانیه ای اعلام کرد که به نسخه ای از گزارش پنتاگون در مورد فعالیت های آزمایشگاه زیستی پنتاگون در اوکراین دسترسی پیدا کرد.طبق اعلام وزارت دفاع روسیه در این نسخه اسامی و سمت متخصصان و سرپرستان بیولوژیکی در اوکراین آمده است.

وزارت دفاع روسیه در ادامه افزود:در این نسخه همچنین فهرست آزمایشگاه های درگیر و انجام آزمایشاتی بر روی پاتوژن های عفونی خطرناک موجود است.

پنتاگون نیز در مقابل ضمن تأیید ادعای روسیه،از 46 تأسیسات بیولوژیکی در اوکراین حمایت می کند.

جهت مطالعه بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید:

روبیکای اخبار جبهه مقاومت
متنی یکتانت

HajEmmad

گریزتان نیست گریزتان نیست که در هر بیتی تفنگی است از کرانه ی نیل تا فرات…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا