گزارش و تحلیل

شراکت سه جانبه منافقین – سعودی – صهیونیستی، علیه جمهوری اسلامی ایران

در طی سالیان اخیر به موازات افزایش تنش تهران با تل آویو و ریاض؛ تحرکات گروهک مطرود سازمان مجاهدین خلق علیه جمهوری اسلامی ایران به شدت افزایش یافته و متاسفانه خرابکاری و ترور عدیده ای در داخل کشور انجام شده است.

 

لازم به ذکر است گروهک مجاهدین خلق از دهه ها قبل؛ با تل آویو و ریاض در ارتباط می باشد. در این زمینه؛ گزارش های بسیار کمتر دیده شده ای مبنی بر مذاکره عناصر مجاهدین خلق با ماموران موساد در کشور اسکاتلند؛ در دهه 1980 میلادی وجود دارد. همچنین گروهک مجاهدین خلق از اواخر همچنین گروهک کمک های مالی از عربستان سعودی می باشد. برای مثال در سال 1989 (1368)؛ عناصر مجاهدین خلق؛ چندین کانتینر حامل دلار؛ شمش طلا و ساعت رولکس از سرویس استخبارات عربستان سعودی دریافت نمودند.

 

در این زمینه لازم به ذکر است بر اساس گزارش منابع غربی؛ میان مجاهدین خلق؛ موساد رژیم صهیونیستی و سرویس استخبارات عربستان؛ علیه جمهوری اسلامی ایران؛ یک تقسیم کار و تبادل بر این مبنا وجود دارد که عوامل موساد وظیفه کسب و پایش اطلاعات از محیط امنیتی جمهوری اسلامی ایران را بر عهده دارند.

 

استخبارات عربستان وظیفه تامین پروژه اطلاعاتی – عملیاتی مورد نظر را بر عهده دارد. عناصر مجاهدین خلق؛ با توجه به آشنایی ذاتی که با محیط امنیتی ایران دارند؛ و به زبان فارسی تسلط کامل داشته و به طور بالقوه از این امکان برخوردار هستند که در جامعه ایران؛ به راحتی خود را استتار نمایند و به عنوان سرپنجه های عملیاتی مورد نظر؛ وظیفه انجام عملیات از طریق خرابکاری؛ ترور و تخریب را بر عهده دارند.

 

از این رو؛ این احتمال بسیار قوی وجود دارد که جریان مسمومیت های اخیر که در سطح محیط های آموزشی کشور در حال شیوع می باشد؛ توسط همین مثلث امنیتی در حال پیگیری و اجرا باشد. لذا اهمیت و ضرورت بسیار فوری وجود دارد که سیستم های اطلاعاتی – امنیتی جمهوری اسلامی ایران؛ هرچه زودتر نسبت به کشف و انهدام کامل زنجیره اتفاقات ضد امنیتی اخیر؛ اقدامات لازم و مبرم را به عمل بیاورند.

 

روبیکای اخبار جبهه مقاومت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا