گزارش و تحلیل

حزب جاسوس دموکرات و خیانت های آن در زمان جنگ تحمیلی به ایران

به گزارش مجله خبری مقاومت حزب دمکرات کردستان ایران به رهبری عبدالرحمن قاسملو در اوج جنگ ایران و عراق در دامن صدام حسین و رژیم بعث هم برای صدام از ایران جاسوسی می کرده و هم از احزاب کرد شمال عراق !!

سندی که در اینجا منتشر می شود نامه عبدرالرحمن قاسملو به صدام در سال ۱۹۸۸ میلادی برابر با ۱۳۶۶ است که متن خود گویا است و نیاز به هیچ توضیح اضافه ای ندارد !

حزب دجوکرات کردستان ایران

ترجمه :

حضور محترم رئیس جمهور صدام حسین

با تحیت و احترام

بر اساس #دستور و تمایل برادرانی که در بغداد با آنان دیدار داشتم و اوامر شما را ابلاغ کردند، سعی نمودم با طرفهای مورد نظر تماس بگیرم و بلاخره موفق شدم با آقای عزیز محمد دبیرکل حزب کمونیست عراق و جلال طالبانی دبیرکل اتحادیه میهنی کردستان به شکل جداگانه و نیز یکجا ملاقات کنم. آنان گفتند که میتوانند از سوی دیگر طرف های ذیربط از جمله حزب دمکرات کردستان[بارزانی] نیز مذاکره کنند. البته در این راستا از نامه های مکرم طالبانی هم آگاهی داشتند که در همین زمینه بوده است و پس از صحبتی دراز و مفصل درباره گذشته و پیچیدگی ها و رنج ها و غصه های آن، احساس کردم که برادران به راستی مایلند برای دردسرزدایی تلاش کنند و همیاری جدی برای پایان دادن به این مشکلات نمایند که به درازا هم کشیده است و بر اساس چنین تمایل و احساس مسئولیتی اقدام به نوشتن این موارد کردند که به پیوست نامه تقدیم شما میکنم و از صمیم دل خواهانم که مورد توجه و پذیرش شما قرار گیرد.

امیدوارم در راه تلاش خود برای آنچه خیر عراق و یکپارچگی میهنی پایدار و آینده درخشان و خیر دو ملت کرد و عرب در آن است موفق بوده باشم

روبیکای اخبار جبهه مقاومت
متنی یکتانت

ابو مجاهد

یا رب این را نیز هم از ما بپذیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا