گزارش و تحلیل

حزب جاسوس دموکرات و خیانت های آن در زمان جنگ تحمیلی به ایران

به گزارش مجله خبری مقاومت حزب دمکرات کردستان ایران به رهبری عبدالرحمن قاسملو در اوج جنگ ایران و عراق در دامن صدام حسین و رژیم بعث هم برای صدام از ایران جاسوسی می کرده و هم از احزاب کرد شمال عراق !!

سندی که در اینجا منتشر می شود نامه عبدرالرحمن قاسملو به صدام در سال ۱۹۸۸ میلادی برابر با ۱۳۶۶ است که متن خود گویا است و نیاز به هیچ توضیح اضافه ای ندارد !

حزب دجوکرات کردستان ایران

ترجمه :

حضور محترم رئیس جمهور صدام حسین

با تحیت و احترام

بر اساس #دستور و تمایل برادرانی که در بغداد با آنان دیدار داشتم و اوامر شما را ابلاغ کردند، سعی نمودم با طرفهای مورد نظر تماس بگیرم و بلاخره موفق شدم با آقای عزیز محمد دبیرکل حزب کمونیست عراق و جلال طالبانی دبیرکل اتحادیه میهنی کردستان به شکل جداگانه و نیز یکجا ملاقات کنم. آنان گفتند که میتوانند از سوی دیگر طرف های ذیربط از جمله حزب دمکرات کردستان[بارزانی] نیز مذاکره کنند. البته در این راستا از نامه های مکرم طالبانی هم آگاهی داشتند که در همین زمینه بوده است و پس از صحبتی دراز و مفصل درباره گذشته و پیچیدگی ها و رنج ها و غصه های آن، احساس کردم که برادران به راستی مایلند برای دردسرزدایی تلاش کنند و همیاری جدی برای پایان دادن به این مشکلات نمایند که به درازا هم کشیده است و بر اساس چنین تمایل و احساس مسئولیتی اقدام به نوشتن این موارد کردند که به پیوست نامه تقدیم شما میکنم و از صمیم دل خواهانم که مورد توجه و پذیرش شما قرار گیرد.

امیدوارم در راه تلاش خود برای آنچه خیر عراق و یکپارچگی میهنی پایدار و آینده درخشان و خیر دو ملت کرد و عرب در آن است موفق بوده باشم

روبیکای اخبار جبهه مقاومت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا